Firma

Historia

Firma TELKOM rozpoczęła swoją działalność w branży IT w 1994r. Od początku zajmowaliśmy się outsourcingiem IT, który w tamtych czasach był nieczęstym modelem współpracy. Projektowaliśmy i uruchamialiśmy sieci komputerowe a następnie dbaliśmy o ich sprawne działanie. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów, w kolejnych latach poszerzyliśmy ofertę o wdrożenia programów wspierających działalność firm i instytucji. W ten sposób domknęliśmy ofertę kompleksowej obsługi informatycznej, co utrzymujemy do dnia dzisiejszego.

Profil

W dobie wszechobecnych komputerów, informatyka stała się dynamiczną i intensywnie rozwijającą się dziedziną. Wieloletnie doświadczenie oraz niezbędna wiedza pozwoliły nam dopracować usługi IT o szczególnej wadze dla biznesu. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom nie tylko sprawdzone rozwiązania, ale również te które dopiero są w fazie wprowadzania do sektora informatycznego.

To pozwala przygotować rozwiązanie najlepsze z punktu widzenia klienta jak np. zdalną pracę czy witryny wewnątrz wymiany informacji.
Więcej o usługach

Zespół

Jesteśmy specjalistami w zakresie outsourcingu, który jest doskonałym rozwiązaniem w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.
Osoby tworzące firmę cechuje nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również osobiste zaangażowanie w rozwój firmy. Nasza praca wspierana przez nowoczesne narzędzia podnosi efektywność naszego działania i jakość obsługi klienta.

Klienci

Odbiorcami naszych usług są nowoczesne przedsiębiorstwa a także firmy z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługujemy także Jednostki Administracji Publicznej oraz Zakłady Opieki Zdrowotnej. Dzięki usługom na odpowiednim poziomie profesjonalizmu mamy realizacje wśród klientów z różnych rynków:
transportowy, paliwa płynne, usługi finansowe, handlowe, Instytucje czy Przychodnie.

Jesteśmy także dostawcą rozwiązań dla Administracji Publicznej. Takie Projekty wymagają od nas specyficznych kompetencji które wiąże się z procedurami zamówień publicznych.
Wybrani klienci

Copyright 2013 by TELKOM. Wszystkie prawa zastrzeżone.
TELKOM Sp. z o.o. ul. Krasińskiego 14B 05-120 Legionowo
Projekt i wykonanie: agencja interaktywna energe21