Firma

Sektor Administracji Publicznej i Samorządowej

Projekty realizowane na potrzeby administracji publicznej oraz samorządowej potrzebują często znajomości oraz uczestniczenia w procedurze przetargów publicznych. Nasze doświadczenie w tym obszarze pozwala realizować równie trafnie rozwiązania informatyczne jak również skuteczną  obsługę części formalnej.

OBSŁUGĘ JEDNOSTEK

Samorządowych oraz Instytucji realizujemy bazując na szczegółowej analizie problemów i potrzeb jednostek. Sprzęt i oprogramowanie które możemy dostarczyć projektujemy tak, by pozwoliło usprawnić zarządzanie, zinformatyzować procedury i zwiększyć efektywność pracy. Dzięki temu w pełni zaspokoić potrzeby sektora publicznego.
Jednostkom administracyjnym możemy zaoferować wsparcie na różnych poziomach:

OUTSOURCING IT

Współpraca w zakresie dostaw sprzętu i rozwiązań programowych. Współpraca może opierać się na wsparciu zespołu IT w danej jednostce. Celem takiej współpracy jest zwiększenie efektywności prac i wdrożenie nowych rozwiązań IT bez zakłócenia realizacji bieżącej pracy Jednostki.

PORTALE WEWNĘTRZNE

Komunikacja wewnętrzna oraz przepływ informacji pomiędzy referentami wpływa na jakość pracy. Analizujemy i projektujemy rozwiązania, które usprawniają przekaz informacji i przepływ dokumentów. Wpływa to na skrócenie czasu obsługi petentów oraz wzrost jakości usług.

ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE

Projekty tworzone na zlecenie jednostek administracyjnych. Projektujemy oraz wdrażamy rozwiązania które pozwalają spełnić wymagania prawno-administracyjne przy równoczesnym przestrzeganiu procedur. Systemy działają z przeglądarkami internetowymi co umożliwia szybkie i wygodne uruchomienie stanowisk pracy oraz prostej obsługi przez pracowników.

Popularne tagi: obsługa informatyczna firm, outsourcing informatyczny, obsługa IT, outsourcing IT Warszawa, wsparcie IT, wsparcie informatyczne, help desk, helpdesk, IT support, opieka systemowa, opieka informatyczna,
Copyright 2013 by TELKOM. Wszystkie prawa zastrzeżone.
TELKOM Sp. z o.o. ul. Krasińskiego 14B 05-120 Legionowo
Projekt i wykonanie: agencja interaktywna energe21