Profil firmy

Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły nam dopracować nasze usługi oraz dopasować je do potrzeb sektorów, które wspieramy. 

Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom skuteczne i sprawdzone rozwiązania, ale również innowacyjne metody działań. Często są one dopiero w fazie wprowadzania na rynek lub występują wyłącznie w sektorach klientów – IT, TELCO, MEDTECH czy EDTECH. 

To pozwala przygotować usługi/produkty skuteczne, stabilne i funkcjonalne.

Historia

kompleksowa obsługa technologiczna od 30 lat

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku w branży TELCO oraz IT jeszcze jako TELZUT. Natomiast już od 2002 roku działamy pod szyldem TELKOM Sp. z o.o. Od początku zajmowaliśmy się rozwijaniem mobilnego systemu telekomunikacyjnego oraz wsparciem naszych klientów outsourcingiem IT. W tamtym czasie był to rzadki model współpracy. Projektowaliśmy sieci komputerowe, a następnie dbaliśmy o ich sprawne działanie. W kolejnych latach poszerzyliśmy ofertę o wdrożenia programów wspierających działalność firm i instytucji. Tworzyliśmy też dedykowane oprogramowanie. Tak kompleksową ofertę obsługi technologicznej utrzymujemy do dzisiaj.

Zespół

cechuje nas specjalistyczna wiedza

Jesteśmy specjalistami w zakresie outsourcingu usług i procesów w sektorze ITC (information and communication technologies). Nasz model współpracy daje klientowi wieloletnie doświadczenie i networking w branży – co pomaga w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Osoby tworzące firmę TELKOM cechuje nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również dyskrecja, optymalny model współpracy z klientem oraz osobiste zaangażowanie w projekty. Wspieramy klientów w staraniach o wyższą skuteczność i jakość działań.

Klienci

Odbiorcami naszych usług są przedsiębiorstwa w segmencie rynku ITC (IT i TELCO), GOV (administracja), EDU (edukacja) oraz MED (branża medyczna). Wspieramy działania średnich oraz dużych firm, a także jednostki administracji publicznej. Profesjonalne podejście pozwoliło nam na współpracę z wieloma klientami z różnych branż – telekomunikacji, paliw płynnych czy militarnej. Cenią nas również kontrahenci z sektora publicznego. Tak różnorodne projekty wymagają od nas specyficznych kompetencji i wyspecjalizowanej wiedzy o procedurach technicznych (jak odbiory) oraz zakupowych (prawo zamówień publicznych), które znakomicie mogą pomóc w realizacji projektów dla naszych klientów.

więcej